ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ- ΜΟΛΙΣ 37 ΨΗΦΟΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ-ΤΡΙΤΟΥ
Τα ξημερώματα σχεδόν, έληξε η αγωνία που επικρατούσε για το ποιος θα καταλάβει την δεύτερη θέση που οδηγεί στην αναμέτρηση του Β Γύρου των εκλογών για τον Δήμο Θήρας. Η πρώτη θέση είχε από νωρίς ξεκαθαρίσει με τον κ. Νίκο Ζώρζο να οδηγεί την κούρσα. Ωστόσο για την δεύτερη θέση και με δεδομένη την καθυστέρηση της καταμέτρησης σε λίγα, αλλά κρίσιμα εκλογικά τμήματα η διαφορά κρίθηκε σε 37 (τριάνταεπτά) ψήφους, με τον κ. Αντώνη Σιγάλα, να τίθεται αντιμέτωπος με τον κ. Ζώρζο για τον Β΄ Γύρο των εκλογών.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.