ΜΙΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ & ΕΝΑΡΞΗ ΔΡΑΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
Με την προβολή της τρυφερής και συγκινητικής ταινίας, “Τα παιδιά της χορωδίας” του Κριστόφ Μπαρατιέ με τους: Ζεράρ Ζινιό, Φρανσουά Μπερλεάν, Ζακ Περέν, κάνει επανέναρξη των δημιουργικών της δράσεων η Ομάδα Γυναικών Σαντορίνης (μέλος της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδας-ΟΓΕ). Ταυτόχρονα θα γίνουν και εγγραφές στα τμήματα που έχει δημιουργήσει.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.