ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΕΚΤΕΝΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΑΘΗΝΑΪΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ
Το επίμαχο δημοσίευμα ΕΔΩ
Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
“Κύριε Πρόεδρε,
Μετά τα τελευταία δημοσιεύματα ημερήσιας εφημερίδας σχετικά με τις καταγγελίες που αφορούν Δήμαρχο, Αντιδημάρχους και υπηρεσίες του Δήμου Θήρας ,η παράταξή μας επανέρχεται ξανά και προτείνει την άμεση συζήτηση του θέματος σε ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου.
Ελπίζουμε αυτή τη φορά στην άμεση ανταπόκρισή σας και όχι σε επανάληψη συνεδρίασης-παρωδία , χωρίς τη συμμετοχή Δημάρχου, Αντιδημάρχων και των μελών του Δημοτικού συμβουλίου της πλειοψηφούσας παράταξης της Θηραϊκής Πολιτείας όπως συνέβη στις 16/08/2016 .-”.