ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ “ΤΩΡΑ”
Ο τοπικός σύμβουλος Καμαρίου κ. Αρτέμης Δακουτρός, ανακοινώθηκε πριν λίγες μέρες ως μέλος της Δημοτικής Παράταξης “Τώρα” του κ. Μανόλη Ορφανού. Ο ίδιος μίλησε στον Santorini 106.4 fm, αναφερόμενος στους λόγους που τον οδήγησαν στην απόφασή του. Παράλληλα τόνισε την ανάγκη δράσης των νέων πάνω στα πραγματικά προβλήματα, δίνοντας ιδιαίτερη έμφαση στην κατάσταση στο Καμάρι, όπου και θα είναι υποψήφιος για το Τοπικό Συμβούλιο.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.