“Η αξιοποίηση των γεωθερμικών πεδίων της Σαντορίνης και η διαχείριση των αστικών αποβλήτων της περιοχής από τη ΔΕΗ Ανανεώσιμες θα αποτελέσουν τα θέματα της συνέντευξης Τύπου που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2018, στις 12:30 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Θήρας, παρουσία του Δημάρχου Θήρας Αναστάσιου-Νικόλαου Ζώρζου και του Διευθύνοντος Συμβούλου της ΔΕΗ Ανανεώσιμες, Ηλία Μοναχολιά”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.