ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ΤΗΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
O Γιώργος Βακόνδιος, πολιτευτής Κυκλάδων της ΝΔ, μίλησε στο Volcano TV, με αφορμή την επίσκεψη του στη Σαντορίνη. Ο λόγος του έχει βαρύνουσα πολιτική σημασία, καθώς από στέλεχος της Επιτροπής Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής, είναι και μέλος της διευρυμένης Επιτροπής κατάρτισης του Κυβερνητικού προγράμματος της ΝΔ.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.