“Μπροστά στο 12ο Συνέδριο της ΟΓΕ, η Ομάδα Σαντορίνης πραγματοποιεί την εκλογο – απολογιστική συνέλευση της ,το Σάββατο 1 Οκτωβρίου Ώρα 18:00 στην Αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στο ΔΑΠΠΟΣ. Περιμένουμε κάθε γυναίκα που αγωνίζεται ενάντια στην καταπίεση και την εκμετάλλευση για τη ζωή που μας αξίζει”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.