Εισηγήτρια θα είναι η Κατερίνα Γιαννακά, μέλος της Κεντρικής Επιτροπής και Αναπληρώτρια Συντονίστρια του Τμήματος Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής.
Καλούμε όλους τους φίλους και όλα τα μέλη του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ να πάρουν μέρος και να καταθέσουν τις προτάσεις τους για τη νησιωτική πολιτική όσον αφορά την υγεία, την ακρίβεια, την υπερδόμηση, τις υποδομές, τα σχολικά κτίρια, τις μετακινήσεις και όποιο άλλο ζήτημα μας απασχολεί και αφορά στη βελτίωση των συνθηκών διαβίωσης στα νησιά.
Οι προτάσεις μπορούν να κατατεθούν και γραπτά στο mail: syrizasantorinis@gmail.com
Η Συντονιστική Επιτροπή της ΟΜ Θήρας “.