Συναυλία με Μαργαρίτα Καραμολέγκου και Βαγγέλη Τρίγκα
Δημήτρης Πράσσος
“Στις 10/8 θα πραγματοποιηθεί Μουσική βραδιά με το έντεχνο/λαϊκό σχήμα Βαγγέλη Τρίγκα, Μαργαρίτας Καραμολέγκου, Αντώνη Σίδερη και Ηλία Μώρου στην πλατεία του Πύργου.
Η βραδιά διοργανώνεται με την Εστία Πύργου και τον Δήμο Θήρας.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.