Συναυλία με μια από τις πιο καλές φωνές του ελληνικού τραγουδιού διοργανώνει ο Σύλλογος Κρητών Σαντορίνης “Το Αρκάδι, στο πλαίσιο του θερινού Φεστιβάλ 2017. Η προπώληση των εισιτηρίων για την συναυλία έχει ξεκινήσει. Εισιτήρια μπορείτε να προμηθευτείτε από το Dakoutros travel στην κεντρική πλατεία των Φηρών.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.