ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΒΑΠΤΙΣΤΗ
Η Γυναικεία Χορωδία ” Φωνές της Γης”, που δημιουργήθηκε από γυναίκες από όλο τον κόσμο που ζουν μόνιμα στη Σαντορίνη, υπό τη διεύθυνση της Στ.Καραμπεροπούλου
Majda Anderson, Λετίτσια Αρβανίτη,Daniele Bazaios, Barbara Danezi, Phenix Gilbert,Trudi Kavallari, Ελίνα Καπετανάκη, Aθηνά Κολιούση, Simone Lignos, Jilly Lycourinou, Gaby Karl Pelekamos, Judy Sanderson, Bea Skopelitis, Wendy Spidlova, , Aδαμαντία Τζινιέρη, Barbara Zaehnler”.