“Η Πρόεδρος του Συλλόγου Κοντοχωριανών Σαντορίνης «ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ», το Διοικητικό Συμβούλιο, το Τοπικό Συμβούλιο Φηρών και η Τοπική Επιτροπή Σαντορίνης σας προσκαλούν στο συναπάντημα των Κοντοχωριανών, με αφορμή την τελευταία καλοκαιρινή συνάντηση των μελών και φίλων του Συλλόγου μας που θα πραγματοποιηθεί την 1η Σεπτεμβρίου, ημέρα Παρασκευή και ώρα 20:00.
Φάβα και άλλα παραδοσιακά εδέσματα, διασκέδαση με παραδοσιακά όργανα, βραβεύσεις Κοντοχωριανών και πολύ αγάπη από όλους εμάς θα δημιουργήσουν μια όμορφη βραδιά.
Ας δείξουμε σε όλους ότι το χωριό μας είναι ζωντανό.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.