ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
Ο κ. Ορφανός αφού άκουσε με προσοχή τα προβλήματά τους, τους διαβεβαίωσε πως θα βρίσκεται δίπλα τους, συμπαραστάτης στον αγώνα τους προσπαθώντας και ο ίδιος από την πλευρά του να τους στηρίξει σε κάθε τους προσπάθεια για την βελτιστοποίηση των συνθηκών εργασίας τους. Εξάλλου η ενίσχυση του Νοσοκομείου μας- όπως είπε χαρακτηριστικά- είναι κάτι που η Σαντορίνη έχει απόλυτη ανάγκη”.
Μανόλης Ορφανός
Επικεφαλής Δημοτικής παράταξης «Τώρα! για τη Σαντορίνη και τη Θηρασιά».
Δημοτικός Σύμβουλος