“Η Έπαρχος Θήρας, σε συνέχεια της πρόσφατης συνάντησης της, με τους εκπροσώπους των πολιτιστικών συλλόγων της Π. Ε. Θήρας, τους καλεί εκ νέου, την Δευτέρα 03.04.2017 και ώρα 12:00 στο Επαρχείο Θήρας, προκειμένου να προγραμματιστούν πολιτιστικές δράσεις για το 2017 που αφορούν την πολιτιστική κληρονομιά, τα ήθη και τα έθιμα του τόπου μας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.