“ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ Η ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΠΑΡΧΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ”
Κατά την διάρκεια της συζήτησης επισημάνθηκαν τα μέτρα που πρέπει να ληφθούν προκειμένου να αντιμετωπιστούν τα ιδιαίτερα προβλήματα της Αστυνόμευσης ανά περιοχή και κυρίως στην Κεντρική Πλατεία των Φηρών, στην περιοχή της Οίας και σε κάθε πολυσύχναστο μέρος του νησιού μας.
H καλή συνεργασία ανάμεσα στο Επαρχείο Θήρας και της Αστυνομίας είναι επιβεβλημένη”.