ΤΡΙΤΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
Την Τρίτη 20 Νοεμβρίου και ώρα 18.00,σας καλούμε να τιμήσουμε, σαν να ήμασταν στο χωριό, τα Εισόδια της Παναγίας, την Τρανη Παναγιά μας, στον εσπερινό που θα γίνει στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως Θεοτόκου Κολοκυνθους, Λενορμαν 272
ΤΡΙΤΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
Την Τρίτη 20 Νοεμβρίου και ώρα 18.00,σας καλούμε να τιμήσουμε, σαν να ήμασταν στο χωριό, τα Εισόδια της Παναγίας, την Τρανη Παναγιά μας, στον εσπερινό που θα γίνει στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως Θεοτόκου Κολοκυνθους, Λενορμαν 272