ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
Ο κ. Σιγάλας συνοδευόμενος από την οικονομική προϊσταμένη του Δήμου ενημερώθηκε από τα στελέχη της Δ.Ε.Υ.Α.Θ. για την κατάσταση της επιχείρησης και μάλιστα κάτω από τις ιδιάζουσες συνθήκες της πανδημίας, την οικονομική πορεία της αλλά και το έργο που γίνεται και προγραμματίζεται.
Μάλιστα ο Πρόεδρος της Δ.Ε.Υ.Α.Θ. προσέφερε στον κ. Σιγάλα ως συμβολικό δώρο, μια μπλούζα με το καινούργιο λογότυπο της Δ.Ε.Υ.Α.Θ..
Η συνάντηση και η συζήτηση διεξήχθη μέσα σε καλό κλίμα συνεργασίας και κατανόησης για το έργο που επιτελείται.