ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ
Σε αυτές τις στιγμές τα βαθιά ταλαιπωρημένα λόγια είναι άχρηστα.Ο Θεός να βοηθήσει την ψυχή του να ξεκουραστεί.
Καλό ταξίδι φίλε μας Ματθαίε!!
Καλό ταξίδι ΠΡΟΕΔΡΕ της ΔΗΜ ΤΟ Σαντορίνης.
Σε ευχαριστούμε γιατί στάθηκες γνήσιος αγωνιστής της Μεγάλης Παράταξης μας και χρήσιμος άνθρωπος για τον τόπο μας μέσα από την Προεδρία σου για 2 συνεχόμενες 4ετίες που σε κατέταξαν στα ιστορικά τοπικά στελέχη του κόμματος μας.Επιπροσθέτως εμείς, η Μεγάλη Νεοδημοκρατική Οικογένεια σου θα σε θυμόμαστε πάντα ως στέλεχος της και ως άξιο και συνεπή αγωνιστή που την τίμησες.
Προσωπικά θα μου λείψουν οι συζητήσεις μας και οι παρεΐστικες βραδιές στο Εμπορείο που τόσο αγάπησες”.