ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ- ΟΙ ΕΠΟΧΙΚΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΣΘΠ
“Εκ μέρους των Εποχικών Επαγγελματιών Οίας.
Εκμεταλευόμενοι το βήμα που μας δίνει η ενημερωτική σελίδα του κ Πράσσου θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους πολίτες της Σαντορίνης ότι οι Εποχικοί Επαγγελματίες Οίας σήμερα στις 19:30, θα βρεθούμε στο Santowine και θα προσπαθήσουμε να επιδώσουμε στον Πρωθυπουργό το ψήφισμα με τα αιτήματα μας.
Καλούμε όλους τους πολίτες της Σαντορίνης να ενώσουν την φωνή τους μαζί με τη δική μας, ζητώντας την αρωγή της Πολιτείας σ’ αυτή την τραγική στιγμή που έχει περιέλθει ο τουρισμός. Αρωγή που χρειάζονται όχι μόνο οι Εποχικοί Επαγγελματιες Οίας, αλλά όλο το νησί μαζί με τους μικρομεσαίους επαγγελματίες του και τους σκληρά εργαζόμενους του.
Θα σας περιμένουμε”.