ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ FINAL 4 ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Με «όπλο» το αστείρευτο ταλέντο σας και με εφόδια την σκληρή δουλειά και τη σωστή καθοδήγηση καθ’ όλη της διάρκεια της φετινής αγωνιστικής χρονιάς καταφέρατε να σημειώσετε μία σημαντική διάκριση, που κάνει περήφανο το σύλλογο που αγωνίζεστε, αλλά και κάθε φίλαθλο του νησιού.
Ευχόμαστε σε όλους καλή επιτυχία στη συνέχεια των υποχρεώσεών σας και ανάλογες επιτυχίες στο μέλλον».