Η Φ. ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΣΥΝΔΕΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΣΤΟΥΣ 2 ΘΕΣΜΟΥΣ
Πετίνη Λίτσα (Πρόεδρο)
Εφεντάκη Φωτεινή (Αντιπρόεδρο)
Σκοπελίτου Ασημίνα (Γραμματέα Α)
Μπουλιέρη – Σιγάλα Λαμπρινή (Γραμματέα Β)
Βαζαίου Νικολέτα (Ταμία Α)
Κούρτη Χαρά (Ταμία Β)
και τον κύριο
Καραγιάννη Χριστόφορο (Μέλος)
για την εκλογή τους στο Δ.Σ. του Συλλόγου. Η Διοίκηση του νοσοκομείου προσβλέπει στην αγαστή συνεργασία με το Σύλλογο με κύριο γνώμονα την προαγωγή της Δημόσιας Υγείας στο νησί μας.
Διπλά συγχαίρουμε την κα Εφεντάκη Φωτεινή και την καλωσορίζουμε στο Δ.Σ. της Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. Πιστεύουμε πως η συμμετοχή της στο Δ.Σ. της εταιρείας θα είναι καταλυτικής σημασίας, για τη συνεχώς βελτιούμενη παροχή υπηρεσιών Υγείας του Γ.Ν. Θήρας προς τους πολίτες της Σαντορίνης».