“Το διοικητικό συμβούλιο, ο προπονητής και η ομάδα παίδων του Τ.Α.Κ. Περιστεριώνας συγχαίρουν την Αθλητική Ένωση Σαντορίνης για την κατάκτηση του πρωταθλήματος παίδων της Ε.Σ.Κ.Κ. για τη σαιζόν 2015-2016! Ευχόμαστε στον φιλικό μας σύλλογο από τη Σαντορίνη πάντα χαρές και επιτυχίες σε όλα τα τμήματά του!”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.