“Ο Πρόεδρος του Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ κ. Αλαφούζος Βασίλης και το Δ.Σ του Οργανισμού θέλουν να εκφράσουν τα θερμά τους συγχαρητήρια στον αθλητή Κολιούση Ωρίωνα και στον προπονητή του κ. Ζήκα Γιώργο του Α.Σ Πάνθηρας Σαντορίνης για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου στην κατηγορία (-172) στο Προκριματικό Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Παίδων/Κορασίδων που διεξήχθη στις 22-23 Ιουνίου 2023 στο Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας.
Μάλιστα, το χρυσό μετάλλιο αποτέλεσε παράλληλα για τον νεαρό αθλητή το «εισιτήριο» για τη συμμετοχή του με την Εθνική Ομάδα στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων που θα πραγματοποιηθεί 28-31 Αυγούστου 2023 στο Σεράγεβο.
Συγχαρητήρια για τη σπουδαία αυτή διάκριση και ευχόμαστε καλή επιτυχία στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.