Η αναπαράσταση των εκρήξεων του Ηφαιστείου θα ξεκινήσει με την Δύση του ηλίου (περίπου 20:30) και ευελπιστούμε ότι θα αποτελέσει και φέτος ένα μοναδικό θέαμα για τους κατοίκους και τους χιλιάδες επισκέπτες των νησιών μας”.
Η αναπαράσταση των εκρήξεων του Ηφαιστείου θα ξεκινήσει με την Δύση του ηλίου (περίπου 20:30) και ευελπιστούμε ότι θα αποτελέσει και φέτος ένα μοναδικό θέαμα για τους κατοίκους και τους χιλιάδες επισκέπτες των νησιών μας”.