ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΘΗΡΑΣ
Το νοσοκομείο Θήρας θα συνεχίσει να προσφέρει απρόσκοπτα τις δωρεάν δημόσιες υπηρεσίες στο θηραϊκό λαό ,αγνοώντας κάθε υπονομευτική προσπάθεια από όπου κι αν προέρχεται.
Για την ποιότητα των υπηρεσιών και την προσφορά των εργαζομένων του,αρμόδιοι να μιλήσουν είναι οι κάτοικοι των νησιών που εξυπηρετεί και όχι μόνο,είναι αυτοί που επικροτούν καθημερινά τις υπηρεσίες του.
Όσο για τους υβριστές και τους πολέμιους τους παραδίδουμε στην κρίση των κατοίκων που γιά πρώτη φορά απολαμβάνουν ποιοτικές υπηρεσίες δημόσιας υγείας.
Οργάνωση Μελών ΣΥΡΙΖΑ Θήρας”.