SEA DIAMOND: “ΕΠΙ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ”
Δημήτρης Πράσσος
“ΕΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΤΟΣ”
“Επί 13 χρόνια διεκδικούμε το αυτονόητο: την προστασία του φυσικού περιβάλλοντος που ζούμε εμείς και τα παιδιά μας. Επί 13 χρόνια αγωνιζόμαστε για το δικαίωμά μας σε καθαρό φυσικό περιβάλλον. Επί 13 χρόνια η πολιτεία δια των υπουργείων της αδυνατεί να εφαρμόσει το νόμο απέναντι στους εφοπλιστές!!!
Για 6 χρόνια περιμένουμε να εκδικαστεί ξανά μια κερδισμένη υπόθεση από το Αστικό Πρωτοδικείο…. Πόση προσπάθεια και υπομονή απαιτείται άραγε ακόμη για να εφαρμοστεί το Σύνταγμα και η Νομοθεσία του κράτους;;; Εάν βέβαια υπάρχει κράτος”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.