Δημοσίευμα του ιστότοτoπου Lehren
Στην κορυφή, αυτών των προορισμών που πρέπει να βρεθεί κάποιος πριν το τελικό “check out”, είναι η Σαντορίνη, την οποία το Lehren παρουσιάζει και με ένα βίντεο, ενώ γράφει:
“Γνωστή για τα ηλιοβασιλέματα που κόβουν την ανάσα, τις όμορφες παραλίες με βότσαλα και τα γαλήνια τοπία, η Σαντορίνη είναι ένα από τα μέρη που πρέπει να επισκεφθείτε σε αυτή τη ζωή. Η Σαντορίνη συνιστάται ιδιαίτερα ως προορισμός για μήνα του μέλιτος, οπότε αν σχεδιάζετε μια εκδρομή με το έτερο ήμισυ, τότε η Σαντορίνη είναι ένα must-go. Εκτός από τα όμορφα ηλιοβασιλέματα και την κουζίνα της, η Σαντορίνη είναι επίσης γνωστή για τα αδρανή ηφαίστεια και τις θερμές πηγές της”.