Σαντορίνη: Μέλος πληρώματος κρουαζιερόπλοιου μεταφέρθηκε σε υγειονομική μονάδα
Δημήτρης Πράσσος
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ
“Ενημερώθηκε, μεσημβρινές ώρες χθες, το Λιμεναρχείο Θήρας, ότι 32χρονος αλλοδαπός, μέλος πληρώματος του κρουαζιερόπλοιου ”NORWEGIAN JADE” σημαίας Μπαχάμες, το οποίο βρισκόταν στο αγκυροβόλιο του όρμου Φηρών ν. Θήρας, έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.