Από αναγνώστες, οι αναρτήσεις (εγώ δεν τολμώ να βγω να οδηγήσω, με τέτοιες συνθήκες). Και προσοχή, ακόμα και σε σημεία (όπως περιμετρικά του αεροδρομίου) που υπήρχαν χαντάκια απορροής, αφέθηκαν να μπαζώσουν και να χορταριάσουν. Ακόμα και στον καινούριο δρόμο Αεροδρομίου Οίας, η κατάσταση τραγική. Ο Μονόλιθος, σχεδόν απροσπέλαστος. Στον Καρτεράδο ποτάμια. Η κακιά η ώρα, βλέπετε!.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.