“Προς διευκόλυνση των εκπαιδευτικών οι οποίοι θα αφιχθούν στο νησί την Κυριακή10 Ιανουαρίου, ενημερώνουμε ότι η διεξαγωγή των rapid test ανίχνευσης του κορωνοϊού, εκτός των ημερών που έχουν ανακοινωθεί θα πραγματοποιηθούν συμπληρωματικά και το απόγευμα της Κυριακής 10 Ιανουαρίου και από 18:30 έως 20:30 στο Γενικό Νοσοκομείο Θήρας.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.