“Βεγγέρα με τσοι Μποριανοί” απο το Σύλλογο απανταχού Εμπορειτών και Περισσιανών Θήρας στις 15/8
Δημήτρης Πράσσος
“Βεγγέρα με τσοι Μποριανοί” με νησιώτικο γλέντι διοργανώνει στις 15 Αυγούστου ο Σύλλογος απανταχού Εμπορειτών και Περισσιανών Θήρας τη Δευτέρα 15 Αυγούστου στις 21.00 στην πλατεία του Εμπορείου.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.