ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
Η εκδήλωση, η οποία πραγματοποιείται στα πλαίσια της «Ευρωπαϊκής Γιορτής της Μουσικής 2023», θα διεξαχθεί την Τετάρτη 21 Ιουνίου στις 20:00 στο Μπελλώνειο Πολιτιστικό Κέντρο στα Φηρά και θα συμμετάσχουν το παιδικό τμήμα της χορωδίας και το τμήμα ενηλίκων.
Σας περιμένουμε όλους!
Προετοιμασία – Διδασκαλία Χορωδίας: Παπαδημητροπούλου Σοφία – Ρούσσος Γιώργος
Με την υποστήριξη του Εθνικού Ωδείου Θήρας.
Είσοδος Ελεύθερη”.