ΘΑΥΜΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ, ΑΛΛΑ ΥΠΗΡΞΕ ΑΙΣΘΗΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ
Αυτό που χρειάζεται τώρα, είναι περισσότερα και μεγαλύτερα σήματα, αποφόρτιση των παρακαμπτηρίων οδών από τα σταθμευμένα αυτοκίνητα, φύλαξη για ένα διάστημα και κυρίως καλή διάθεση από όλους. Σημειώνεται πως το ΚΤΕΛ θα σταματά στους στάβλους και από εκεί θα αναχωρεί για το δρομολόγιό του.
Και που ξέρει, κανείς;. Μπορεί επιτέλους να φτάσει η μέρα που από το γήπεδο και κάτω, θα είναι μόνο πεζόδρομος. Σωστός σχεδιασμός και πειθαρχία -κυρίως από τους μόνιμους- χρειάζεται και τότε το Καμάρι, θα φτάσει να είναι μια ασφαλής, λειτουργική και όμορφη πόλη.