ΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΟ ΠΕΡΙΣΣΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΟΥ
Η ΓΕΩΘΗΡΑ Μ.Α.Ε. έχει προβεί στις απαραίτητες ενέργειες για τον εντοπισμό των δραστών απευθυνόμενη στο Αστυνομικό Τμήμα Θήρας. Ενέργειες αυτού του είδους είναι απαράδεκτες καθώς αφενός προκαλούν οικονομική ζημιά και αφετέρου δημιουργούν συνθήκες επικινδυνότητας για τους κατοίκους της περιοχής και γενικότερα για τους δημότες.
Παρακαλούμε θερμά όποια/όποιον είδε ή γνωρίζει κάτι να επικοινωνήσει με το Α.Τ. Θήρας στο 22860-22649 ή με τη ΓΕΩΘΗΡΑ Μ.Α.Ε. στο email: geothira@1353.syzefxis.gov.gr , στο Facebook ή στο τηλέφωνο 22860-23021 σε εργάσιμες μέρες και ώρες”.