ΑΠΟ 28-31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ Ι.Ν. ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΥ
Το προσκύνημα περιλαμβάνει προσκύνημα και ξενάγηση σε όλα τα μοναστήρια και στα αξιοθέατα των νησιών, εκκλησιασμός στον Ιερό Ναό της Ευαγγελίστριας Τήνου.
Δηλώσεις συμμετοχής στο τηλέφωνο 2286023440 στο ενοριακό παιδικό σταθμό «Η Γλυκογαλούσα» όπου και παρέχεται και κάθε πληροφορία και αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής.
Οι συμμετοχές γίνονται έγκαιρα δεκτές μέχρι συμπλήρωσης των θέσεων”.