ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΟΝ
Ίσως ακούγεται οξύμωρο, όμως η ομάδα της Σαντορίνης έχει φτιαχτεί για να πρωταγωνιστεί. Ας μας διαψεύσει λοιπόν ο κος Δήμαρχος και ας έχει έτοιμο το γήπεδο σε 11 με 13 μήνες, όπως δεσμεύθηκε στην μεταξύ μας συνάντηση.
Περισσότερες λεπτομέρειες αλλά και διευκρινίσεις για το τι έχει συμβεί θα δοθούν από τον κ. Φουστέρη Ευάγγελο, σε συνέντευξή του στο προσεχές διάστημα, ούτως ώστε να γνωρίζει ο φίλαθλος κόσμος του νησιού την πραγματική αλήθεια.
ΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020″.