Ενημερώνουμε τους πολίτες της Σαντορίνης ότι από την 23η έως την 27η Σεπτεμβρίου 2019, θα λειτουργήσει στο Γ.Ν. Θήρας Πνευμονολογικό Ιατρείο, από το Διευθυντή Κλινικής Φροντίδας της Πολυκλινικής του Ολυμπιακού Χωριού, Ιατρό – Πνευμονολόγο κο. Τσούτσο Βασίλειο. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να κλείνουν ραντεβού στη Γραμματεία των Εξωτερικών Ιατρείων του Γ.Ν. Θήρας, στo τηλέφωνο 22860 35300, από Δευτέρα 16/09/2019 από τις 09:00 έως τις 14:00.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.