Πληρωμή επιδοτήσεων για το παραδοσιακό κλάδεμα του αμπελώνα
Δημήτρης Πράσσος
“Η ΈΝΩΣΗ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΘΗΡΑΪΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ανακοινώνει στους παραγωγούς – μέλη της, ότι την Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 κατατέθηκαν στο λογαριασμό του κάθε δικαιούχου, στην Τράπεζα Πειραιώς, η προκαταβολή του 4ου Έτους του πενταετούς προγράμματος (2020-2024) «ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΟΜΙΚΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΣΤΟΝ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΝΗΣΟΥ ΘΗΡΑΣ» του Μέτρου 10.01.03.
Ο Συνολικός Αριθμός των Δικαιούχων είναι 613 και το Συνολικό Πληρωτέο ποσό ανέρχεται στα 325.426,69 Ευρώ”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.