ΠΕΖΟΔΡΟΜΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΚΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ
Από την Τετάρτη 01 Ιουνίου 2016 πεζοδρομείται τμήμα του παραλιακού δρόμου της Περίσσας από το τουριστικό κατάστημα Γάσπαρης Δανέζης (δίπλα στο εστιατόριο Lava) έως το τουριστικό περίπτερο του κάμπινγκ.
Ο δρόμος θα είναι κλειστός για τα οχήματα κάθε μέρα από τις 17:00 το απόγευμα έως τις 05:00 το πρωί.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.