ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΩΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΟΥ
Δημήτρης Πράσσος
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΘΗΡΑΣ
“Την Τρίτη 20 του μηνός Ιουνίου 2017 και ώρα 12:00, καλούνται στο χώρο της αίθουσας αναμονής Αμμουδίου Οίας, οι συμμετέχοντες της προφορικής πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση του δημοτικού ακινήτου που βρίσκεται στον όρμο Αμμουδίου Δήμου Θήρας, προκειμένου να δουν το χώρο που θα δημοπρατηθεί”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.