ΑΝΟΙΞΕ, ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ
Η Διοίκηση του Γ.Ν. Θήρας, επιθυμεί να ευχαριστήσει όλο το προσωπικό του νοσοκομείου για τον επαγγελματισμό του και το υψηλό αίσθημα ευθύνης που προβάλλει κατά την εκτέλεση των καθηκόντων του, αλλά και τους πολίτες του νησιού μας για την εμπιστοσύνη που μας δείχνουν.
Ο Μητροπολίτης Θήρας, στην κοπή πίτας του Νοσοκομείου. Για να μην ξεχνάμε, τον ανυποχώρητο αγώνα του και την προσφορά του, στην υπόθεση ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.
Παρατίθενται τα επίσημα στοιχεία: