ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΘΗΡΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑΚΙ
Δημήτρης Πράσσος
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ο ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΩΝ ΠΤΗΣΕΩΝ ΖΗΤΑ Ο Π. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ
Κατ΄αρχήν, το θέμα, μοιάζει απλό. Ίσως όμως και να μην είναι. Για την ώρα αρκεστείτε στο έγγραφο του Προέδρου της Κοινότητας Θηρασίας και έπεται εκτενέστερο ρεπορτάζ.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.