Παράσταση Καραγκιόζη με το Θέατρο Σκιών του Βαγγέλη Πράσινου («οι περιπέτειες του Καραγκιόζη»). Καραγκιοζοπαίκτης Βαγγέλης Πράσινος και βοηθός σκηνής Βαγγέλης Λοξόπουλος, στον εξωτερικό χώρο εκδηλώσεων του Πύργου.29/7/24 Ώρα 20.30.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.