Μουσική βραδιά παραδοσιακής μουσικής με τον Αργύρη Αρβανίτη και τον Βαγγέλη Σχοινά. Συμμετέχει ο Αντώνης Ξαγοράρης. Συνδιοργάνωση με Δήμο Θήρας. Σάββατο 20/7/24 με τον Αργύρη Αρβανίτη και τον Βαγγέλη Σχοινά. Συμμετέχει ο Αντώνης Ξαγοράρης. Συνδιοργάνωση με Δήμο Θήρας. Ώρα 21.00. Είσοδος δωρεάν. Ώρα 21.00. Είσοδος δωρεάν.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.