ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΥΤΗΚΕ Ο ΙΚΑΝΟΤΑΤΟΣ ΠΡΩΗΝ ΛΙΜΕΝΑΡΧΗΣ ΘΗΡΑΣ Ν. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ
Ο απερχόμενος Διοικητής ευχαρίστησε θερμά το προσωπικό της 6ης ΠΕΔΙΛΣ-ΕΛ. ΑΚΤ. για την αγαστή συνεργασία που είχε μαζί τους τον τελευταίο χρόνο, αλλά και για όλα τα προηγούμενα χρόνια της συνυπηρέτησης τους στο Λιμεναρχείο Σύρου. Επίσης, ευχήθηκε στο νέο Διοικητή καλή δύναμη και επιτυχία στο έργο του. Με τη σειρά του ο Πλοίαρχος Λ.Σ ΓΚΙΖΗΣ Ιάκωβος, παραδίδοντάς του αναμνηστικό θυρεό της 6ης ΠΕΔΙΛΣ-ΕΛ.ΑΚΤ., ευχαρίστησε τον απερχόμενο Διοικητή και ευχήθηκε κάθε οικογενειακή και προσωπική επιτυχία στην πολιτική του ζωή”.