ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΑΡΧΕΙΟ
Το Σάββατο 23 Ιουνίου 2017, στο πλαίσιο των εργασιών του έργου «Κατασκευή του δρόμου Αεροδρόμιο – Φηρά – Βουρβούλος –Οία ν. Θήρας», ο Περιφερειακός δρόμος Φηρών από το Λύκειο μέχρι το ξενοδοχείο ΕΡΑΤΩ, θα δοθεί σε κυκλοφορία.
Εφιστούμε την προσοχή στους διερχόμενους οδηγούς των οχημάτων και στους επισκέπτες του νησιού μας. Στην φάση που βρίσκεται η υλοποίηση του έργου, συνιστούμε κατανόηση και υπομονή από τους συμπολίτες μας, μέχρι το τελικό στάδιο της ασφαλτόστρωσης”.