14-15 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΛΕΝΤΙ
Στις 14 Αυγούστου θα τελεστεί Εσπερινός στις 19:00 μμ, θα ακολουθήσει έκθεση Χριστιανικού Βιβλίου, πλούσια πανήγυρη με την συνοδεία χορευτικών τμημάτων του Συλλόγου μας και των μουσικών : Αντώνιος Πρέκας (Φαρισσαίος) βιολί ,Νικόλαος Μπάικας βιολί ,Κυριάκος Πρέκας (Φαρισσαίος),Γιάννα Μαυρομάτη τραγούδι.
Στις 15 Αυγούστου με το πέρας της Θείας Λειτουργίας και την περιφορά της Ιεράς Εικόνας, θα ακολουθήσει η πανήγυρη και Σαντορινιό γλέντι, με την παρουσία των παραπάνω.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα”.