ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ Η ΓΛΥΚΟΓΑΛΟΥΣΑ – ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΧΟΛΗΣ ΓΟΝΕΩΝ 2023-2024
Δημήτρης Πράσσος
Η Σχολή Γονέων που διοργανώνει ο ενοριακός παιδικός σταθμός «Η Γλυκογαλούσα» ξεκινάει για 9η συνεχόμενη χρονιά την Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 με αγιασμό στο Πνευματικό Κέντρο της Παναγίας Γλυκογαλούσας, στον Καρτεράδο στις 18.00.
Θα ακολουθήσει εισήγηση από τον π.Ευάγγελο Παπανικολάου εφημέριο της Ιεράς Μητροπόλεως Καμερούν, ιατρό, παθολόγο, Μετεκπαιδευτής επί τριετίας στην Ποιμαντική Ψυχολογία, με θέμα : «Από τις παροιμίες του Σολομώντος, για την ανατροφή των παιδιών».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.