ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΙΣΜΟ
Δημήτρης Πράσσος
ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΡΑΣ
“Να φροντίζουμε καθημερινά τα παραπάνω μπαλόνια (⇑αφίσα) του σεβασμού, της εκπαίδευσης, της αγάπης, της υποστήριξης, της αποδοχής και της ένταξης των ατόμων με Αυτισμό να γεμίζουν τον ουρανό της κοινωνίας μας!!!”
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.