Διεκδικούσα με αξιώσεις την τιμή του χειρότερου οδηγού της Σαντορίνης (έχουν υποφέρει οι τοίχοι των πάρκινγκ!). Κι εκεί απέτυχα!. Το οπτικό υλικό, με βύθισε σε κατάθλιψη. Ούτε αυτόν τον τίτλο πια;. Θυμήθηκα μια εκπληκτική γελοιογραφία, που κάποιος είναι κρεμασμένος από το πόδι και κάτω το σημείωμα της αυτοκτονίας του γράφει: “Αυτοκτονώ, γιατί δεν κατάφερα να κάνω τίποτα σωστά στη ζωή μου”. Οπότε, η αυτοκτονία, κατέληξε σε μια απλή, αλλά επώδυνη εξάρθρωση.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.